Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Průmyslový areál Černovické nábřeží 7
Železniční trať Valšov–Rýmařov
Odlehčovací komory Sekaninova
Krupka-Bohosudov (žzast)
Železniční trať Ústí nad Labem – Chomutov
Vlečka Opava západ - silo
Sklepy za domem Hlinky 98
Nejstarší továrna Ergon
Brno-Lískovec (žzast)
Obchodní dům Prior Brno
Fotka

Za Wlastou a Štěpánem do Hoštky


14. 8. 2021
Wlasta a Štěpán Klekerovi jsou hlavní motivátoři 386. KBS Winoga z Hoštky. Letos s námi byli i na táboře, a tak jsme s Doubravkou rádi přijali pozvání a zajeli se za nimi v půli srpna podívat na víkend do Polabí. A protože do Terezína je odtamtud coby kamenem dohodil a zbytek dojel přivozem a na kole, vydali jsme se s klubem navíc zchladit do Labe i na průzkum pevnostního podzemí…

V <a href="/Tema/Lysá nad Labem">Lysé nad Labem</a> mají nástupiště s průhlednou střechou a pod ní dovádí sysel Marek.
V Lysé nad Labem mají nástupiště s průhlednou střechou a pod ní dovádí sysel Marek.
Nejkratší cesta z <a href="/Tema/Hoštka">Hoštky</a> do <a href="/Tema/Terezín (ORP Litoměřice)">Terezína</a> vede přes labe mezi Nučicemi a Nučičkami. Máme štěstí, že je tu přívoz. Z Nušic, které jsou dnes součástí <a href="/Tema/Křešice">Křešic</a> do Nučiček, které patří k <a href="/Tema/Travčice">Travčicícm</a> jsme se svezli lodí.
Nejkratší cesta z Hoštky do Terezína vede přes labe mezi Nučicemi a Nučičkami. Máme štěstí, že je tu přívoz. Z Nušic, které jsou dnes součástí Křešic do Nučiček, které patří k Travčicícm jsme se svezli lodí.

Zpět

Komentáře:

Jméno autora:
Email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Sem napiš slovo Adamov:




Stránka:

Náhodné foto:

Náhodné foto.


Místo: Brno (cz).

Datum: 7. 11. 2009

Poslední komentáře:

Autor: JzA
Text: Škoda, že jste tu nezanechal nějaký kontakt, rád bych se Vás k té fotce terasy z 80. let 20. století na něco doptal.
Číst

Autor: TOM
Text: Nejsem žádný velký milovník brutalismu, ale ve své době to byla stavba, která snesla srovnánís tehdejšími trendy třeba západního Německa.

Budovu hodně poškodily pozdější změny, přístavby stánků, koncentrace kriminálně rizikových osob, neschopnost uhlídat bezpečnost v okolínecitlivá přístavba atd.

Myslím, že za pozornost stojí, že původní terasa bla mnohem větší, a kuriozitou je plocha terasy na pravé straně budovy orientovaná k hlavnímu nádraží, která původně bývala součástí terasy, ale rekonstrukce ji znepřístupnila, ale nezastavěla.

Foto původního vzhledu teras:
https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/v/ t39.30808-6/630672071_122286342206208198_ 331853016560761752_n.jpg? _nc_cat=107&ccb=1-7& _nc_sid=aa7b47& _nc_ohc=Vfv6esKk8e8Q7kNvwGE5ye9 &_nc_oc=AdpO31iQtLnLma8EYP1yT7UJ9L0OVjOGKsXL5mBoMnlaaE9Yr31Yg_wqsKxgPIMVxXk &_nc_zt=23 &_nc_ht=scontent.fprg4-1.fna&_nc_gid=b51G_OEiJj2e-O0e697Ubg &_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af-iD3WtPJV9tVSFTVhRP2pg1H8ZduUwiOGlSAUgc7gubQ& oe=6A27B47F.
Číst

Autor: Marta
Text: Dobrý deň.Velmi rada som nosila topánky z tejto firmy.Boli krásne a elegantné.Neviete,či niekde nenájdem archív s ich topánkami?Rada by som si pozrela.
Číst

Autor: Z
Text: Bez urážky, ale tohle je k pláči co někdo vypotil.
Číst

Autor: Tonda Konda
Text: Odvážná školačka opět vyrazila na průzkumy. Jen tak dál. Díky za super reportáže.
Číst